zimno

  • facebook

inne losowo wybrane posty

reakcje

BARTEK ZBROJA

Witaj Ben, musze przyznac jest jestem po wrazeniem…
Twoje foty podabaja mi sie niezmiernie…i nie tylko one…uklony…
milego pobytu w krakowku zycze Ci, ja juz tesknie, choc dwa tygonie temu chciaslem wracac do domu…w londynie,
Szanowny Panie podrozniku

ja za to jestem len, ktory to nie wychyla nosa spoza londynu dwa razy do roku(miasto wciaga),raz do krakowka, raz w roku do cieplych krajow. musze sie wziasc do roboty, korporacji mOwie JUZ NIE!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
BARTEK

BARTEK

Sorry za literowki, wybaczcie, pospieszylem sie z tym wpisem…pa

reaguj/react