reakcje
BARTEK ZBROJA
18 sty 2007, 00:32
Witaj Ben, musze przyznac jest jestem po wrazeniem…
Twoje foty podabaja mi sie niezmiernie…i nie tylko one…uklony…
milego pobytu w krakowku zycze Ci, ja juz tesknie, choc dwa tygonie temu chciaslem wracac do domu…w londynie,
Szanowny Panie podrozniku
ja za to jestem len, ktory to nie wychyla nosa spoza londynu dwa razy do roku(miasto wciaga),raz do krakowka, raz w roku do cieplych krajow. musze sie wziasc do roboty, korporacji mOwie JUZ NIE!!!!!!!!!!
POZDRAWIAM
BARTEK
